Tomografia 3D

Tomografia komputerowa 3D

Pierwszy w Warszawie najbardziej technologiczny tomograf na świecie 8100 3D sc
Ultra niska dawka promieniowania tomografii
Poznaj najnowszy tomograf CS 8100 3D
Obrazowanie 3D to nie tylko przyszłość stomatologii, to także nowy standard opieki.

Z nowym tomografem profesjonalna diagnostyka nigdy wcześniej nie była tak łatwo osiągalna jak teraz. Dzięki intuicyjnej obsłudzeCS 8100 3D, Nasi pacjenci będą czerpali korzyści z bardziej precyzyjnego planowania leczenia, które udoskonali opiekę i zmniejszy czas oczekiwania na wizytę.

Obrazowanie 3D może poprawić standard opieki w endodoncji, implantologii, chirurgii jamy ustnej oraz w czasie codziennych zabiegów stomatologicznych.
Wyselekcjonowane pola widzenia zapewnią ci wszystko czego potrzebujesz dla szybszej, dokładniejszej diagnozy.
Tomograf CS 8100 3D można łatwo regulować. Jest dostosowany dla pacjentów w pozycji stojącej lub siedzącej oraz dla osób niepełnosprawnych. Zmotoryzowany, teleskopowy system ruchu kolumny zapewnia precyzyjne i łatwe dostosowania wysokości. Idealne zdjęcia uzyskane dzięki najnowszej technologii przekazują dokładny obraz anatomii stomatologicznej pacjenta. Bez wątpienia przyczyniając się do poprawy diagnostyki i w efekcie końcowym leczenia.

Tomograf CS 8100 3D jest połączeniem wszystkich technologii, które są niezbędne do osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów.