• Klinika Stomatologiczna Warszawa - Supradent

    Wspólne bezpieczeństwo jest najważniejsze

    Sprawdź

  • Twój nowy uśmiech! Wiele rozwiązań – najlepszy efekt!

    Sprawdź

  • NOWOŚĆ! Leczenie pod narkozą – bez bólu i stresu

    Sprawdź

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek:
09:00 – 21:00

Sobota: 09:00 – 15:00

Niedziela: nieczynne

Adres

Klinika Stomatologiczna Supradent

Mokotów
ul. Biały Kamień 1 lok. U1 ,
02-593, Warszawa

tel. +48 606 315 315

Klinika stomatologiczna Warszawa

Klinika stomatologiczna Supradent w Warszawie z siedzibą na Mokotowie serdecznie zaprasza do gabinetów. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług stomatologicznych. Do każdego pacjenta podchodzimy z indywidualną starannością i otaczamy go należytą troską. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, aby po wyjściu od naszych lekarzy, byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wizyty. Stomatologia w klinice Supradent – tutaj znajdziesz dentystę dla siebie.

Zapraszamy do Kontaktu – Tel: +48 606 315 315

Oferta dentystyczna kliniki

Klinika dentystyczna Supradent realizuje zabiegi w wielu dziedzinach stomatologii. Gwarantujemy kompleksowe, bezbolesne i profesjonalne leczenie stomatologiczne. Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu kompleksowym, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, implantologii, periodontologii i protetyce. Jako nieliczni w Polsce, specjalizujemy się również w przeprowadzaniu zabiegów w pełnym znieczuleniu (pod narkozą). Narkozę stosujemy w bezpośrednim kontakcie z anestezjologiem, w specjalnie do tego przygotowanym i dostosowanym gabinecie. Zadbamy o zdrowy, prosty i piękny uśmiech!

Zabiegi w klinice Supradent

Leczymy naszych pacjentów z pasją i zaangażowaniem we wszystkich dziedzinach stomatologii. Nasi dentyści wiedzą jak zadbać o piękny uśmiech i zdrowe zęby. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług dentystycznych przy użyciu nowoczesnych materiałów i sprzętu stomatologicznego, którym dysponujemy. Dentyści, ortodonci, chirurdzy stomatologiczni i lekarze z innych dziedzin specjalizacji są do Państwa dyspozycji. Specjalizujemy się w następujących zabiegach: implanty zębów, korony na implantach, mosty protetyczne na implantach, chirurgiczne usuwanie zębów, leczenie kanałowe pod mikroskopem, licówki ceramiczne, licówki pełnoceramiczne, licówki kompozytowe, korony porcelanowe, zakładanie aparatów kosmetycznych,  niewidocznych, systemu damon oraz Invisalign. Wykonujemy również zabiegi  profilaktyki stomatologicznej w tym usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie oraz gabinetowe wybielanie zębów lampą.

Zespół medyczny kliniki

Doświadczeni lekarze, stomatolodzy, protetycy – specjaliści w swojej dziedzinie, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów w klinice stomatologicznej Supradent. Ich wiedza oraz umiejętności są nieustannie rozwijane podczas szkoleń i kongresów. Nasi specjaliści korzystają z najbardziej innowacyjnych, bezbolesnych i skutecznych metod leczenia naszych pacjentów.

Wyposażenie gabinetów

Gabinety kliniki stomatologicznej Supradent wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny. Posiadamy między innymi tomograf komputerowy Optident CS 8100 3D umożliwający szybkie i bezpieczne wykonanie trójwymiarowego obrazu pacjenta. Do dyspozycji naszych pacjentów jest również sala chirurgiczna w której nasi wyspecjalizowani lekarze podejmują się zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i ortodoncji w znieczuleniu ogólnym (narkozie). Klinika stomatologiczna Supradent to nie tylko fachowy sprzęt, ale także życzliwi ludzie z pasją.

Invisalign

Zapraszamy na konsultację do dr n. med. Małgorzaty Adamczyk – Cerytfikowanego Lekarza Invisalign

więcej

Mapa dojazdu

Dysponujemy sześcioma miejscami parkingowymi dla Pacjentów.

więcej

Stomatologia Warszawa

Leczenie stomatologiczne w klinice Supradent, z myślą o wymagających pacjentach. Stworzyliśmy miejsce w którym z pasją i uprzejmością opowiadamy naszym pacjentom o zabiegach dentystycznych. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi dla dorosłych i dla naszych młodszych pacjentów. Stomatologia w wykonaniu naszych lekarzy sprawia, że pacjenci nam ufają i chętnie wracają w przypadku problemów z uzębieniem. Zaufaj naszemu personelowi. Nasi lekarze to nasza wizytówka – W klinice Supradent pracują specjaliści ze wszystkich dziedzin i specjalizacji, którzy swoją wiedzę i kompetencje nieustannie pogłębiają na licznych kongresach medyczynych. W naszej klinice pracują lekarze, którzy płynnie porozumiewają się w języku angielskim. Zależy nam, aby pacjenci czuli się bezpiecznie i z chęcią do nas wracali przy okazji zabiegów profilaktycznych oraz specjalistycznych. W klinice  Supradent korzystamy tylko i wyłącznie z nowoczesnego sprzętu medycznego. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów wszystkich pacjentów. Masz wątpliwości? Zadzwoń lub odwiedź nas bezpośrednio w klinice.

więcej

Napisz odpowiedź lub komentarz