Beyond Polus

Wybielanie zębów Beyond Polus to sprawdzona, w pełni bezpieczna metoda odzyskania pięknej, śnieżnobiałej barwy zębów. Lampa do wybielania zębów umieszczona jest w hybrydowym akceleratorze, który emituje pełny zakres zimnego, niebieskiego światła. Oferujemy wybielanie lampą Beyond o najsilniejszym dostępnym na rynku świetle halogenowo-ledowym. Gwarantuje ona znakomite efekty wybielania, nawet po jednej sesji. Wybielanie zębów metodą Beyond jest skuteczniejsze w porównaniu z systemami plazmowymi czy diodowymi.

W przypadku wybielania zębów lampą Beyond stosowana jest przez nas unikalna technologia światła LightBridge. Pozwala ona na regulację intensywności wybielania. Można wybrać opcję: łagodną, normalną i intensywną, co umożliwia dostosowanie zabiegu do indywidualnych preferencji pacjenta. Podczas zabiegu pacjent nie musi martwić się o dyskomfort, ponieważ wykorzystywana jest przy nim zaawansowana technologia filtracji, likwidująca wydzielanie szkodliwego ciepła oraz promieniowania UV.

System wybielania zębów Beyond Polus wielokrotnie był nagradzany przez instytucje zajmujące się kliniczną oceną sprzętów dentystycznych.

Wybielanie zębów lampą Beyond Polus w praktyce

Lampa Bebeyond_polusyond tylko powierzchownie wybiela zęby i nie wnika w ich strukturę, dlatego nie będzie zwiększała prawdopodobieństwa wystąpienia ubytków próchnicowych.

Zanim nasz stomatolog przeprowadzi wybielanie zębów, wykona badanie wstępne i przedstawi pacjentowi tryb wybielania Beyond Polus. Określi obecny kolor uzębienia i wykona zdjęcia do porównań. Następnie założy okulary ochronne – dla siebie i pacjenta oraz posmaruje usta specjalnym kremem ochronnym, który zapobiegnie negatywnym skutkom wybielania na wargach.

Później stomatolog zakłada pacjentowi rozwierak, który musi on zagryźć. W pozycji leżącej przeprowadzanie jest wybielanie, które rozpoczyna się założeniem wałeczków, dokładnym osuszeniem zębów i dziąseł. Wówczas lekarz przechodzi do nałożenia na zęby płynu koferedamu i używa przez około 3 sekundy na jeden ząb lampy polimeryzacyjnej. Na zęby nakładana jest później 2 mm warstwa pasty wybielającej i przystawiany jest akcelerator. Światło lampy pada na powierzchnię zębów pod kątem 90 stopni. Cykle wybielania są realizowane następująco po sobie. W międzyczasie naświetleń stomatolog zbiera pastę ssakiem i usuwa jej pozostałości chusteczką. Maksymalna długość naświetlania to 3 cykle po 20 minut każdy. Ostatni z cyklów ma ustabilizować i utrwalić pożądany kolor. Po usunięciu wałeczków oraz koferdamu wyjmowany jest rozwierak, a pacjent może opłukać zęby wodą.

Wskazania i przeciwwskazania do wybielania Beyond

Zabiegowi wybielania zębów Beyond Polus może poddać się pacjent niezadowolony z koloru swoich zębów, u którego występują przebarwienia i żółknięcie zębów. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu wybielania będą:

Można wybielać zęby z ubytkami, z odsłoniętymi szyjkami czy z nieszczelnymi wypełnieniami. Zabiegu wybielania zębów nie przeprowadzamy u kobiet w ciąży, karmiących piersią, czy poniżej 18. roku życia. Należy zachować odstęp pomiędzy kolejnymi zabiegami wybielania, wynoszący co najmniej 14 dni. [:en]

BEYOND POLUS ADVANCED

beyond_polus

Beyond Polus Advanced accelerator – the most advanced and best tooth whitening system at a dental clinic!
Revolutionary accelerator of the third generation, using the ultra sound technology.
Voted the world best product in its category in the years 2011-2017.
Beautiful white teeth open the door to many possibilities and opportunities.
Undeniably, our smile significantly affects our confidence.

Beyond Polus Advanced is the safest and most effective teeth whitening system. Winner of 6 consecutive year awards from The Dental Advisor (the most reputable American bi-monthly publication and a trusted expert to dental professionals, reviewing dental clinical products and equipment) top whitening product and produces excellent results.

Book your appointment today and whiten your teeth with Beyond Polus Advanced.

Let the Supradent Clinic look after your smile!
Contact us on: 606-315-315