Działalność Supradent to przede wszystkim służba Pacjentowi.

SUPRADENT to specjalistyczna klinika stomatologii kompleksowej, która oferuje szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii i chirurgii stomatologicznej. Zespół lekarzy gabinetów Supradent to doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów.

Ich wiedza oraz umiejętności są nieustannie rozwijane podczas szkoleń i kongresów. Dzięki temu nasi pacjenci mają okazję skorzystać z najbardziej innowacyjnych, bezbolesnych i skutecznych metod leczenia. W klinice do dyspozycji jest sala chirurgiczna, w której można wykonywać wszystkie zabiegi w znieczuleniu ogólnym (narkozie). Posiadamy jeden z najnowocześniejszych komputerowych tomografów – Optident CS 8100 3D umożliwiający szybkie, dokładne i bezpieczne wykonanie trójwymiarowego obrazowania ciała pacjenta. Połączenie doskonałej kadry specjalistów oraz najnowocześniejszego sprzętu gwarantuje wysoką jakość leczenia oraz zadowolenie z efektu końcowego. Naszym celem jest przede wszystkim zdrowie i satysfakcja naszych pacjentów, którzy mogą cieszyć się pięknym uśmiechem.

Dlaczego SUPRADENT?

Stomatologia kompleksowa, czyli szeroki zakres usług w jednym miejscu w sercu Mokotowa. Lekarz to nie tylko dyplom, czyli zespół medyczny z pasją, energią i doświadczeniem. Profesjonalne wyposażenie gabinetów, czyli najnowocześniejsze urządzenia najwyższej klasy  

Zespół SUPRADENT

dr Paweł Fudali
protetyka, stomatologia zachowawcza
dr n. med. Monika Dąbrowska protetyka, zaburzenia stawów skroniowo – żuchwowych
dr Janusz Skrzypczyński chirurgia stomatologiczna
dr Jarosław Wielogórski chirurgia stomatologiczna
dr Marcin Wiśniewski
chirurgia stomatologiczna
dr Damian Knap
protetyka, stomatologia zachowawcza, zaburzenia stawów skroniowo – żuchwowych
dr Magdalena Wójcik stomatologia zachowawcza
dr Eliza Majewska
ortodoncja
dr Jakub Filipek
dr Jakub Filipek
endodoncja, protetyka, chirurgia, stomatologia zachowawcza 
dr Sandra Kalka
stomatologia zachowawcza
dr Karol Kalka
chirurgia stomatologiczna
dr Ronald Lukaševič
chirurgia stomatologiczna
dr Aleksandra Onyszczuk
stomatologia zachowawcza