Działalność Supradent

Działalność Supradent to przede wszystkim służba pacjentowi. Jesteśmy specjalistyczną kliniką stomatologii kompleksowej, która oferuje szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii i chirurgii stomatologicznej. Zespół lekarzy gabinetów Supradent to doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów.

Ich wiedza oraz umiejętności są nieustannie rozwijane podczas szkoleń i kongresów. Dzięki temu nasi pacjenci mają okazję skorzystać z najbardziej innowacyjnych, bezbolesnych i skutecznych metod leczenia. W klinice do dyspozycji jest sala chirurgiczna, w której można wykonywać wszystkie zabiegi w znieczuleniu ogólnym (narkozie). Posiadamy jeden z najnowocześniejszych komputerowych tomografów – Optident CS 8100 3D umożliwiający szybkie, dokładne i bezpieczne wykonanie trójwymiarowego obrazowania ciała pacjenta. Połączenie doskonałej kadry specjalistów oraz najnowocześniejszego sprzętu gwarantuje wysoką jakość leczenia oraz zadowolenie z efektu końcowego. Naszym celem jest przede wszystkim zdrowie i satysfakcja naszych pacjentów, którzy mogą cieszyć się pięknym uśmiechem.

Dlaczego SUPRADENT?

Stomatologia kompleksowa, czyli szeroki zakres usług w jednym miejscu w sercu Mokotowa. Lekarz to nie tylko dyplom, czyli zespół medyczny z pasją, energią i doświadczeniem. Profesjonalne wyposażenie gabinetów, czyli najnowocześniejsze urządzenia najwyższej klasy  

Zespół lekarzy

 

Higiena stomatologiczna

 

Asysta stomatologiczna

 

Recepcja kliniki

Kadra zarządzająca