bezbolesne leczenie zębów

Nie da się ukryć, że wśród dużej liczby pacjentów, niezależnie od wieku, wizyta w klinice stomatologicznej nadal jest stresującym wydarzeniem. W naszych gabinetach, leczenie zębów odbywa się bezboleśnie, bez odczuwania żadnego dyskomfortu. Klinika Supradent stworzyła miejsce, w którym pacjenci mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Dysponujemy profesjonalną kadrą lekarzy, którzy dbają o komfort pacjenta, przeprowadzając wszelkie zabiegi stomatologiczne z najwyższą możliwą starannością oraz całkowicie bezboleśnie.

Całkowicie bezbolesne leczenie zębów

Wśród wielu pacjentów, nadal odczuwany jest silny stres i obawa przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. Wielu pacjentów boi się przede wszystkim bólu, ale nieprzyjemna jest także perspektywa narzędzi dentystycznych czy dźwięku borowania. Wielu pacjentów odczuwa również lęk przed podaniem znieczulenia miejscowego. W naszej klinice stomatologicznej rozumiemy te obawy. Stworzyliśmy miejsce, które jest bezpieczne i komfortowe dla naszych pacjentów. Bezbolesne leczenie zębów lub ich wyrywanie, dostępne jest dla wszystkich, a nowoczesne formuły znieczulenia działają skutecznie i szybko.

W społeczeństwie istnieje jednak grupa osób, dla których nawet zapewnienie o bezbolesnym leczeniu zębów nie będzie wystarczająco przekonujące, do odwiedzin gabinetu stomatologicznego. Mowa o osobach cierpiących na dentofiobię, czyli paniczny lęk przed wizytą u dentysty. To zaburzenie lękowe obejmuje nie tylko same potencjalnie bolesne zabiegi, ale także wszystkie ingerencje lekarskie w obrębie jamy ustnej. Z myślą o pacjentach cierpiących na dentofobię, przygotowaliśmy szczególną ofertę na kompleksowe i bezbolesne leczenie zębów pod narkozą.

Bezbolesne leczenie zębów w narkozie

Z myślą o pacjentach, którzy odczuwają głęboki lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym oraz o tych, którzy cenią sobie kompleksowe i bezbolesne leczenie, przygotowaliśmy specjalną ofertę, na leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym. Zarówno zachowawcze leczenie próchnicy, jak i wyrywanie zębów oraz zabiegi periodontologiczne lub implantologiczne to zabiegi, które mogą być wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Dysponujemy specjalnie przygotowanym na te potrzeby gabinetem, w którym w komfortowy sposób możemy wykonywać wszelkie zabiegi stomatologiczne. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem zarówno stomatologicznym jak i anastazjologicznym, który dba o bezpieczeństwo pacjenta podczas wykonywanego leczenia.

Przed wykonaniem zabiegu, przeprowadzamy pełen wywiad lekarski, aby stwierdzić czy dany pacjent może bez przeszkód poddać się bezbolesnemu leczeniu zębów w znieczuleniu ogólnym. Wśród pacjentów, którzy nie wykazują żadnych przeciwskazań do przeprowadzeniu zabiegu, leczenie zębów pod narkozą jest całkowicie bezpieczne.

Bezbolesne leczenie zębów to w chwili obecnej absolutny standard w naszej klinice stomatologicznej. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo pacjentów, zależy nam, aby każdy z naszych podopiecznych czuł się jak najlepiej w naszej klinice.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby dowiedzieć się więcej o bezbolesnym leczeniu zębów, zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym.

+48 606 315 315
+48 662 272 441

    Imię i nazwisko

    Email

    Temat

    Treść wiadomości