KOMPLEKSOWE LECZENIE ZĘBÓW

Chociaż w teorii profilaktyczne przeglądy powinno się odbywać przynajmniej dwa razy do roku, wiele osób wybiera się do stomatologa wyłącznie w sytuacji, kiedy dzieje się coś alarmującego. Duża dziura w zębie lub silny ból to oczywistość. Warto jednak zwracać uwagę także na bardziej subtelne objawy, które mogą być sygnałem, że najwyższa pora na odwiedzenie gabinetu stomatologicznego. Taką przesłanką powinien być dyskomfort podczas jedzenia oraz silne reakcje zębów na spożywanie bardzo ciepłych lub chłodnych posiłków. Niepokoić powinny także ciemne przebarwienia na zębach oraz nawracający problem z nieprzyjemnym oddechem. Na najwyższą uwagę zasługują także odsłonięte szyjki zęba – tuż przy granicy z dziąsłami. Warto zwracać szczególną uwagę na to, czy reagują one bólem szczególnie na chłodne potrawy. 

Wizyta u dentysty przez szereg lat niektórym kojarzyła się z dyskomfortem, innych wpędzała na skraj paniki. Niestety, unikanie kontroli i leczenia zębów nigdy nie wychodzi na dobre. Na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, wprowadziliśmy do oferty kompleksowe leczenie zębów, które jest nie tylko całkowicie bezpieczne, ale także skuteczne i co najważniejsze – bezbolesne.

Kompleksowe leczenie stomatologiczne

Leczenie zębów powinno zostać rozpoczęte już na etapie profilaktyki. Eksperci zalecają odwiedzanie gabinetów stomatologicznych przynajmniej raz na pół roku. W praktyce jednak różnie z tym bywa. Nie mamy czasu, absorbują nas inne sprawy a w większości przypadków po prostu nie mamy potrzeby myślenia o swoich zębach w sytuacji, kiedy nie bolą i na pozór nic złego się z nimi nie dzieje. Nie jest to jednak dobra strategia, ponieważ pierwsze symptomy próchnicy bywają całkowicie niezauważalne aż do momentu, kiedy zęby pozostają już w bardzo złym stanie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, zdecydowaliśmy o wdrożeniu do naszej oferty kompleksowego leczenia zębów.

Kompleksowe leczenie zębów pod narkozą

Leczenie próchnicy odbywa się zazwyczaj w tak zwanym znieczuleniu miejscowym. Oznacza to, że jesteśmy podczas niego całkowicie przytomni, nie czujemy jedynie bólu w okolicach leczonego zęba. Nowoczesne i profesjonalne gabinety stomatologiczne oferują jednak alternatywę. Zarówno leczenie zachowawcze, jak i implantologia w klinice Supradent mogą być wykonywane w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które walczą z silnym lękiem przed dentystą lub cierpią na bardzo dużą wrażliwość zębów i znieczulenie miejscowe nie chroni uch przed bólem w stu procentach. 

Kompleksowe leczenie zębów pod narkozą jest od lat bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie Europy. Obejmuje wszystkie zabiegi – od zachowawczego leczenia próchnicy, przez wyrywanie zębów aż po zabiegi z zakresu protetyki, chirurgii stomatologicznej czy leczenia endodontycznego. Dzięki tego typu rozwiązaniom mamy możliwość szybko i całkowicie bezstresowo wyleczyć wszystkie zęby albo dokonać jakiegokolwiek innego zabiegu stomatologicznego. Z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pacjentów, którzy maksymalnie cenią sobie komfort procesu leczenia lub odczuwają silny lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. 

W naszej klinice Supradent, oferujemy pacjentom kompleksowe leczenie wszystkich zębów w znieczuleniu ogólnym (narkozie). Podczas zabiegu, pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych. W naszej klinice dysponujemy specjalnie przygotowanym gabinetem, do przeprowadzania zabiegów stomatologicznych w narkozie. Dysponujemy także profesjonalnym zapleczem, zarówno stomatologicznym jak i anastazjologicznym.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami

+48 606 315 315
+48 662 272 441

    Imię i nazwisko

    Email

    Temat

    Treść wiadomości